NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Rekonštrukcia bytu, domu

Krajšie a zdravšie bývanie, zmena dispozičného riešenia bytu, domu alebo prestavba firemných priestorov. To sú najčastejšie dôvody, ktoré vedú k rekonštrukcii. Radi vám vysvetlíme čo pre vás dokážeme urobiť a ako hravo s nami rekonštrukciu zvládnete.

S rekonštrukciami nasledujúcich objektov vám radi pomôžeme:

  • rekonštrukcia bytov;
  • rekonštrukcia rodinných domov;
  • rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier;
  • rekonštrukcie obchodných a kancelárskych priestorov.

Pri rekonštrukcii bytu, domu sme na vašej strane

Pokiaľ nie ste stavebná firma, prerábka bytu alebo domu nebude vaša „parketa". Pre človeka, ktorý sa nezaoberá stavebníctvom, je zložité orientovať sa v danej problematike. Už v štádiu prípravy sa môžete dopustiť zásadných chýb, ktoré značne ovplyvnia očakávaný výsledok rekonštrukcie.

S nami sa týmto chybám vyhnete. Pre nás nebudete len ďalšia faktúra ale klient, reklama našej práce za ktorou si stojíme.

Takto postupujeme my:

  1. vypočujeme si váš zámer a očakávania. Prenesieme ich do každého kroku tak, aby boli dosiahnuté požiadavky týkajúce sa dispozície, bezpečnosti, dizajnu a finančných nákladov;
  2. vypracujeme všetky stupne projektovej dokumentácie;
  3. vieme, že po úradoch nechodíte radi, všetky „papiere" preto vybavíme za vás;
  4. profesionálne vykonáme stavebné práce;
  5. rekonštrukciu uzavrieme kolaudáciou.

Bez dobrej prípravy sa do práce nepustíme

Dobrá príprava znamená v prvom rade analýzu technického stavu bytu alebo domu. Určite by ste nechceli po kompletnej rekonštrukcii riešiť problémy s poškodenými oknami, cez ktoré uniká drahé teplo alebo opravovať nefunkčnú elektroinštaláciu.

Pozrieme sa okom odborníka na stav rozvodov, radiátorov, okien, dverí, balkónu alebo loggie. Ochránime vás pred neočakávanými výdajmi a plánovaný rozpočet bude oveľa presnejší.

Financovanie bez stresu

Prešli sme jednoduchšími ale aj zložitejšími prerábkami a vieme aké dôležité je správne nastavenie finančného plánu, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám. Nie každý má k dispozícii hotovosť. Financovanie nastavíme postupne alebo až po kolaudácii. Bez stresu a nepríjemných prekvapení. Nie sme malá firma. Máme dostatočný vlastný kapitál, takže u nás nemusíte platiť dopredu.

Radi chodíte po úradoch?

Určite nie. Prerábanie bytu a domu je však spojené s mnohými „papierovačkami". Vezmeme si ich na starosť. Vybavíme za vás všetky povolenia v zmysle platnej legislatívy od ohlásenia stavby až po vydanie právoplatného stavebného povolenia a zabezpečíme kolaudáciu so všetkými vyjadreniami a povoleniami. Pre vás je administratíva nutné zlo. Pre nás, naša práca.

Rekonštrukcia pod jednou strechou

Ovládame takmer všetky stavebné práce. S nami nemusíte hľadať ďalšie firmy, uzatvárať nové zmluvy, platiť zálohy. Komunikovať s vami bude náš zástupca od začiatku až po kolaudáciu.

Rekonštrukcie bytov a domov vykonávame prevažne v stredoslovenskom kraji ale väčšie rekonštrukcie zabezpečíme aj mimo spomínaný región.

Kvalitne prevedená rekonštrukcia ja zárukou spokojného bývania a rozumne vynaložených finančných prostriedkov. Poskytujeme záruku 2 roky a sme poistení do výšky 300 000 Eur pre prípad nečakaných udalostí.Nájdete nás na tej istej adrese aj po úhrade faktúry.

Dohodnite si s nami obhliadku a vypracujeme vám nezáväzný rozpočet na prerobenie bytu, domu alebo obchodných a kancelárskych priestorov.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.skk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP