NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Stavby na kľúč

Stavba rodinného domu alebo podnikateľského objektu začína a končí najdôležitejším rozhodnutím: výberom stavebnej firmy. Ako sa však orientovať v záplave ponúk stavebných spoločností, z ktorých každá o sebe tvrdí, že je najlepšia, najlacnejšia, najspoľahlivejšia? Tu sa láme chlieb. Pocity musia ísť bokom. Rozhodujú fakty.

Novostavby na kľúč realizujeme od roku 1994

Robíme to, čo sme vyštudovali. Nikdy sme neboli sprostredkovatelia, obchodní zástupcovia ani finanční poradcovia. S našimi klientmi komunikujeme od začiatku výstavby rodinných domov až po kolaudáciu. Vážime si prácu kolegov zo spomínaných oblastí, naša parketa je však stavebníctvo. Tu sme doma. Nie je to len naša práca ale aj koníček a pri odovzdaní stavby je to vidieť.

Zatiaľ čo stavebné firmy končili a ďalšie rástli ako huby po daždi, my sme pracovali ďalej. Rástli sme so spokojnosťou našich zákazníkov z ktorých mnohí využívajú naše služby opakovane.

Referencie stavieb na kľúč sú najlepšou reklamou

Máme ich stovky. A nielen novostavieb. Od rekonštrukcií bytov, rodinných domov až po novostavby rodinných domov a podnikateľských objektov. V našich klientoch nevidíme len vystavené faktúry ale ľudí, ktorí majú predstavy, sny o bývaní alebo podnikaní.

K vašim peniazom sa staviame ako ku vlastným

Ponúkame záruku na všetky vykonané stavebné práce po dobu 2 rokov. Sme poistení do výšky 300 000 Eur pre prípad nečakaných udalostí a ku každej, aj tej najjednoduchšej remeselnej práci, pristupujeme s najvyššou pozornosťou.

Urobte správne rozhodnutie pri výbere stavebnej firmy pre vašu novostavbu

Vašu dôveru si zaslúžime poctivou prácou, ktorá premení vaše financie do kvalitne postavenej novostavby.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.sk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP