NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Izolácie proti vode a vlhkosti

Orosenie muriva, prenikanie vody a jej postupné šírenie do konštrukcie objektu je varovným signálom pre každého majiteľa nehnuteľnosti. Konať treba čím skôr. Prenikajúca voda alebo vlhkosť môžu stavbu natrvalo znehodnotiť. Riešením je hydroizolácia spodnej stavby, ktorá zabezpečí izoláciu základov proti vlhkosti, zvislých konštrukcií – stien, spodných častí objektov a vodorovných podlahových konštrukcii.

Časté chyby pri hydroizolácii

Hydroizolácia základov, základovej dosky a podlahy vyžaduje dostatočné znalosti. Najčastejšie dochádza k nesprávnemu výberu materiálov a nedostatočnej príprave podkladov. Výnimkou nebývajú ani chyby v samotnej realizácii alebo vynechanie jedného z krokov celého postupu. Výsledkom je nielen nefunkčná hydroizolácia ale doslova peniaze „vyhodené von oknom". Hydroizolácia rozhodne nepatrí do kategórie „urob si sám".

O hydroizolácii spodnej stavby vieme všetko

Používame osvedčené materiály odolné proti hnilobným procesom, ktoré neprepúšťajú vodu, zemnú vlhkosť alebo paru. Ovládame postupy a učíme sa využívať najnovšie technológie a sme schopní zabezpečiť hydroizoláciu v exteriéri aj v interiéri. Naše dlhoročné skúsenosti v izolácii stavieb proti vlhkosti a vode sú zárukou kvality realizovaných prác.

Hydroizolácie novostavieb vykonávame s ohľadom na typ základových pomerov. Nevhodné technické riešenie, najčastejšie charakteristické nízkou cenou, je ako bumerang, ktorý sa o niekoľko rokov vráti v podobe nefunkčnej hydroizolácie. Je zbytočné hovoriť o tom, že jej oprava bude vyššia ako, na prvý pohľad, ušetrené peniaze.

Izoláciu proti vlhkosti realizujeme aj pri rekonštrukciách objektov. Dôležité je zistenie príčiny vnikania vlhkosti do stavby. Môže to byť predchádzajúce neodborné rekonštrukčné práce, zásahy do terénu, odstránenie pivničného vetrania a pod. Následne zistíme rozsah poškodenia konštrukcie a s ohľadom na rozpočet vyberieme najvhodnejší typ hydroizolácie.

Hydroizoláciu spodnej stavby zabezpečíme vrátane zemných prác

Naši klienti nemusia vyhľadávať stavebné firmy pre ostatné činnosti súvisiace s hydroizoláciou. Vykonávame všetky zemné práce.

Zabezpečíme aj pre vás profesionálne hydroizoláciu spodnej stavby. Vynaložené prostriedky sa vám vrátia v dlhoročnej životnosti a zdravom bývaní.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.sk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP