NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Montáž svahových a zatrávňovacích tvárnic

Máte veľkú záhradu s terénnymi nerovnosťami? Rozmýšľate o spevnení svahu alebo si chcete postaviť skalku? Riešením sú svahové tvárnice, tiež známe ako svahovky. Sú ideálne na zaistenie svahov, vyrovnanie menších nerovností, výstavbu oporných alebo protihlukových stien. Vašu stavbu ochránia proti erózii, posunom svahu a odplavovaniu pôdy.

Výhody svahových a zatrávňovacích tvárnic:

  • dlhá životnosť;
  • maximálna funkčnosť;
  • jednoduchá „suchá" montáž bez malty;
  • ekologické, vyrobené z čisto prírodných materiálov;
  • veľké možnosti tvarových a farebných kombinácii.

Svahové tvárnice sú vibrolisované bloky z betónu s vysokou pevnosťou v tlaku. Spojujú sa nasucho pomocou tvarovacieho zámku a jednotlivé vrstvy plastovými spojkami. Sú dostupné v rôznych tvaroch, takže sa ľahko prispôsobia každému terénu.

Nemajú dno, sú duté alebo delené priečkami čo umožňuje nasypanie zeminy alebo štrku. Svahovky tak získajú ešte väčšiu pevnosť a udržia veľký nápor zosúvajúcej sa zeminy. Pri výstavbe opornej steny svahové tvárnice vystužujeme vliatím betónu a pridaním zvislej výstuže.

Svahové tvárnice nezničia vás rozpočet

Nevyžadujú údržbu. Netrpia nasiakavosťou, sú nehorľavé a odolajú aj silným mrazom. A naviac, neškodia životnému prostrediu.
Svahové tvárnice sa vyrábajú v rôznych tvarových a farebných typoch. Aj s minimálnou dávkou fantázie je možné postaviť okrasné steny alebo terasy, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru.

Postaráme sa o profesionálnu montáž svahových tvárnic

Zistíme na aký typ zeminy chcete položiť svahové tvárnice, do akej výšky a podľa toho vyberieme ideálny typ a spôsob uloženia. U nás si vyberiete aj požadovanú farbu. Bežné tvárnice, bez pigmentu, sú šedé. Na výber sú aj odtiene žltej, červenej alebo hnedej. Pomôžeme navrhnúť aj ideálnu kombináciu z rôznych tvarov a dekorácii.

Montáž svahových a zatrávňovacích tvárnic zvládneme na všetky druhy stavieb od rodinných domov, cez pešie komunikácie, príjazdové komunikácie, parkovacie plochy až po oporné steny.

Chcete dodajte svojmu pozemku krajší vzhľad alebo ochrániť stavbu pred zosuvom pôdy? Kontaktujte nás. S nami máte záruku dlhodobej investície.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.sk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP